Mipa matte black spray paint 400ml

11.00 €

Customer ratings for Mipa matte black spray paint 400ml

Number of ratings: 2
Average rating: 4.5
Hyvä spray maali
from on 02/10/2023
Helppo maalata. Peittää hyvin eikä valu herkästi. Maalatessa pienempi pintoja kannataa huomioida että maali viuhka on aika leveä.

+ Peittää hyvin
+ ei valu herkästi
+ Purkin saa tyhjäksi ilman "räkimistä"
+ Maaliviuhka on tasainen.
Ihan ok maali
from on 11/09/2014
Normaali hyvä mattakusta ei valittamista,toimii ja peitää....

All incoming ratings are submitted by actual visitors and customers of the online shop and their content is verified by the shop operator.

Accessories

Product Note Price
Troton Spray Semi-gloss black Troton Spray Semi-gloss black

13.50 €

Display accessory details

We also recommend

Acrylic paint in a spray bottle 400ml

30.00 €

(1 l = 75.00 €)

Customers who bought this product also bought

Mipa Rapidprimer spray 400ml

21.50 € / bottle(s)

Acrylic paint in a spray bottle 400ml

30.00 €

(1 l = 75.00 €)
Troton plastic adhesion spray 400ml

19.00 €

(1 l = 47.50 €)